Oferta Ruciane Nida - 2 400 000 PLN brutto

Nieruchomość zabudowana budynkiem usługowym o powierzchni użytkowej 85,66 m2 i tarasem o powierzchni 110,80 m2, położona w Rucianem Nidzie przy ul. Dworcowej na działce gruntu o powierzchni 3706 m2. Nieruchomość położona jest w Rucianem Nidzie przy ulicy Dworcowej przy centrum handlowo-usługowym miasta. Obok nieruchomości znajduje się port jachtowy i przystań Żeglugi Mazurskiej nad jeziorem Guzianka oraz zabudowa usługowa. Część terenu nieruchomości jest utwardzonym placem przeznaczonym na parking dla samochodów.

Działka o powierzchni 3706 m2 ma klasyfikację terenów zabudowanych. Część powierzchni gruntu i powierzchnia pod zadaszeniem utwardzona jest kostką brukową, pozostała część działki to trawniki. Działka uzbrojona jest w media miejskie tj. energię elektryczną i kanalizację. Woda z pobierana jest z własnego ujęcia zlokalizowanego na sąsiedniej działce, istnieje możliwość przyłączenia do miejskiej sieci wodociągowej. Na działce znajduje się w pełni wyposażony i funkcjonujący budynek gastronomiczny.

Budynek usługowy wykonany w technologii tradycyjnej, parterowy z tarasem na poddaszu. Konstrukcja: Ławy i fundamenty betonowe. Parter: ściany zewnętrzne – murowane gr. 25 cm, ścianki działowe murowane z cegły ceramicznej i wapienno -piaskowej gr.12 cm. W pomieszczeniach gastronomicznych parteru ściany wykończone tynkiem cementowo-wapiennym i glazurą, posadzki z płytek ceramicznych. Okna plastikowe trzyszybowe. Drzwi płytowe. Podłogi na górnym tarasie drewniane. Łazienki wykończone glazurą i terakotą w podwyższonym standardzie. Elewacja z tynku cementowo- wapiennego, obłożona płytkami z piaskowca. Konstrukcja górnego tarasu – drewniana. Pokrycie dachu – dachówka ceramiczna. Na parterze budynku znajduje się w pełni wyposażona kuchnia oraz bar i zaplecze socjalne, na poddaszu – taras oraz biuro.

Powierzchnia użytkowa = 85,66 m2
Powierzchnia zabudowy = 92,87 m2
Powierzchnia tarasów = 110,80 m2
Kubatura = 231,27 m

Ruciane – Nida to jedna z najbardziej znanych miejscowości wypoczynkowych w Krainie Wielkich Jezior Mazurskich, położona na północno – wschodniej części równiny Mazurskiej. Miasto otoczone jest kompleksem leśnym Puszczy Piskiej i licznymi jeziorami, z których największe to Jezioro Nidzkie i Guzianka. Dzięki obecności rozległych terenów leśnych występuje tu bogactwo roślin i zwierząt, można spotkać jelenia, sarny, dziki, borsuki, jenoty, tchórze i nawet gronostaje. Nad wodami jezior zamieszkują i gniazdują ciekawe gatunki ptactwa – łabędź niemy, czapla siwa, czarny kormoran, żuraw, czarny bocian. Do Rucianego i okolicznych wielu Ośrodków wypoczynkowych zjeżdżają corocznie tłumy letników, amatorzy sportów wodnych, wędkarstwa, miłośnicy plażowania i pieszych wędrówek. Jedna z atrakcji miasta jest Przystań Statków Żeglugi Mazurskiej. W pobliskim Kadzidłowie można odwiedzić Park Dzikich Zwierząt.

Kontakt:
Agencja Inwestycyjna Nieruchomości Jakub Jórzak
Adres: Rybacka 3, 12-200 Pisz
numer kom. + 48 607 096 940 tel./fax. +48 87 4232962
www.mkn.com.pl, e-mail: mkn@mkn.com.pl